DostawaZamówienia towarów mogą Państwo składać zarówno w sklepie poprzez zarejestrowanie się w sklepie e-Naczynia.pl oraz bezpośrednio u obsługi, pod podanymi numerami kontaktowymi oraz skrzynkami e Mail.
Sklep oferuje produkty takie jak, garnki, sztućce, noże kuchenne, akcesoria kuchenne oraz wiele innych produktów jak gadżety, czy produkty z grupy prezentów korporacyjnych.
W ofercie sklepu znajdują się produkty takich marek jak, BergHOFF, Vinzer,Granchio,Maestro, Fissler, Bodum, AdHoC, Cook&Co, Gefu,Gald,Eurofirany i inne.
Każdorazowo do ceny zamówionego towaru należy doliczyć koszty przesyłki, które uzależnione są od wagi paczki oraz taryfikatora usługodawcy(przy kwocie zakupu poniżej 199 zł).
Proponujemy Państwu wysyłkę zamówionych towarów poprzez skorzystanie z dwóch dostarczycieli usług.

Koszty przesyłki w wypadku Poczty Polskiej, są zgodne z aktualnym cennikiem usługodawcy.
Wysyłka za pośrednictwem firmy DPD to koszt 9.99 PLN przy wadze przesyłki do 30 kg. W wypadku przesyłki pobraniowej jest to 13.99 zł również przy wadze przesyłki do 30 kg.
Na terenie Jabłonny oraz Legionowa możliwy jest dowóz pod wskazany adres o umówionej godzinie na nasz koszt przy kwocie zamówienia przekraczającej 199.00 PLN. W przypadku braku możliwości dowozu zamówienia są wysyłane kurierem. Dla reszty kraju oferujemy promocję Dostawa Gratis przy zamówieniach powyżej 199.00 PLN. Przesyłki dostarcza w/w firma kurierska. Oferta obowiązuje tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
Dostawa zwykle następuje w godzinach 8:00 rano do 16:00 po południu. Doręczenia po godzinie 16 są dodatkowo płatne i wynika to z pracy kuriera poza godzinami pracy. Taka dodatkowa opłata wynosi 50 % wartości usługi transportu. Prosimy o poinformowaniu obsługi sklepu o chęci skorzystania z powyższej usługi.
Oczywiście w razie potrzeby służymy pomocą w rozwiązywaniu wszelkich problemów.
Dla ułatwienia zlokalizowania Państwa paczek, poniżej podany jest link gdzie po wpisaniu numeru Państwa paczki wyświetli się jej status.

Dane do przelewu;
ING Bank Śląski
nr konta 78 1050 1012 1000 0090 9317 6221

F.H.U Artis
ul. Piłsudskiego 31 lok:123
05-120 Legionowo