Chochla z wylewką ZWIEGER Obsidian

70305
Producent: ZWIEGER
Dostępność:
Jest Jest
Czas realizacji: 1-2 dni robocze
szt.
39,00 zł

ZWIEGER Obsidian Chochla z wylewką

Niezwykła funkcjonalność i nowoczesna forma to cechy akcesoriów kuchennych z linii Obsidian. Wykonane zostały z nieprzetworzonego materiału z dodatkiem silikonu, a zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie użytkowania. Dodatkowo, idealnie wyprofilowana, ergonomiczna rączka pokryta powłoką soft touch zapewnia wygodny i pewny chwyt. Co więcej, akcesoria można czyścić w zmywarkach mechanicznych lub równie efektywnie ręcznie, pod bieżącą wodą. Ze względu na swoją kolorystykę, materiał i design akcesoria te są idealnym uzupełnieniem patelni i garnków z linii Obsidian. Akcesoria mogą być używane w temperaturze do 220oC. Dlatego bezpiecznie można ich używać podczas smażenia i gotowania potraw, bez obaw o ich zniszczenie.

  • Wykonane zostały z nieprzetworzonego materiału z dodatkiem silikonu, a zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie użytkowania.
  • Idealnie wyprofilowana, ergonomiczna rączka pokryta powłoką soft touch zapewnia wygodny i pewny chwyt. Co więcej, akcesoria można czyścić w zmywarkach mechanicznych lub równie efektywnie ręcznie, pod bieżącą wodą.
  • Ze względu na swoją kolorystykę, materiał i design akcesoria te są idealnym uzupełnieniem patelni i garnków z linii Obsidian.
  • Chochla może być używana w temperaturze do 220oC. Dlatego bezpiecznie można ich używać podczas smażenia i gotowania potraw, bez obaw o ich zniszczenie.
  • Nowoczesna forma i niezwykła funkcjonalność. Wykonane z nieprzetworzonego materiału z dodatkiem silikonu, a zaprojektowane z myślą o wysokim komforcie użytkowania. Idealne uzupełnienie patelni i garnków z linii Obsidian.